STOK ERİTME KAMPANYAMIZLA IPHONE 5, IPHONE 4S, LCD TV VE TABLET KAZANIN! KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

 Üye Adınız : Şifreniz :       Üye Ol   Şifre Hatırlat
 
 Sepetim 
 
 Hesabım 

 Ödeme 

 Yardım
<< Anasayfa               
   

İstoçTedarik.com > Toptan Ürünler > Zayıflama, Fitness / Plates Topu Toptan Satış, Toptan Plates
Plates Topu Toptan Satış, Toptan Plates

 

ANAHTAR KELİMELER: Toptan Plates topu, Plates Egzersiz topu, plates topu toptan satış, en ucuz plates topu

Ürün Kodu:IST-PLT-TOP
Marka:
Model:Plates Topu Toptan
Garanti:
 

Oturup kalkma, bel egzersizleri ve genel antrenmanlarda kullanılır. Bacak, sırt ve mide kaslarınızı çalıştırıp güçlendirir.

 

Egzersiz ve terapide yeni bir dönemi yansıtmaktadır, Bu toplar son 30 yıldır kullanılmaktadır ve artık kullanılmadıkları alan kalmamıştır,

Spor salonları fitness merkezleri okullar anaokulları fizik tedavi merkezleri hastaneler ofisler ve en önemlisi evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.

 

plates topu ile çalışmanın en temel faydalarından biri, sert ve düz zeminde egzersiz yapmanın aksine, top sabit olmadığı için onu dengede tutmaya çalışmakla ilgili tüm kasları da aynı zamanda çalıştırmaktadır.

 Bu kaslar dengede durmaya çalışırken gittikçe güçlenir. Bu fitness programı çoğunlukla göbek, karın ve sırt kaslarını çalıştırmayı hedefler. Bu topla çalışmanın farklı zorluk dereceleri vardır.

Her bir egzersiz vücudunuzun üst bölgesindeki kasları geliştirmek için sırt ve karın kaslarınızın desteğine ihtiyaç duyar. Plates topu alt sırt bölgenizdeki ağrıları gidermek amaçlı kullanılan bir çeşit fiziksel terapi aracıdır. Eğer egzersize yeni başlamış biriyseniz, bu top sayesinde aldığınız sonuçlar çalışmalarınızı daha da artıracaktır. plates topu 30 yıl önce fiziksel terapistler tarafından kullanılmaya başlandı, şimdi ise hem sağlık merkezlerinde hem de evde kullanılır hale geldi.

 

Pilates Çapı - Vücut Boyu Oranları :

 55 cm - 150 cm ile 169 cm arası boyda olanlar için

65 cm - 170 cm ile 185 cm arası boyda olanlar için

75 cm - 186 cm ve yukarısı boyda olanlar için

Pilates'in Faydaları :

 Sıkı ve kuvvetli karın kasları sağlar.

      Kuvvetli ve esnek kaslar oluşturur.

      Vücut duruşunu destekler.

Ka   Kas kontrolünü sağlar.

      Dolaşım sistemini etkileyerek rahatlamayı sağlar.

      Fiziksel uygunluk düzeyini arttırır.

      Sakatlanma riskini azaltır.

      Konsantrasyon gücünü arttırır.

      Atletik performansı arttırır.

      Kendine güveni geliştirir.

 

Denge ve Güç - Egzersiz Topunun kullanımı :


Egzersiz topunun Pilates çalışmalarında kullanımı epeyce artmış durumda, yalnız top kullanımında egzersizin amacından çıkmamaya özen göstermek gerekiyor.

Pilates tekniklerini kullanırken diğer kaslarınızı da çalıştırmayı hedeflemelisiniz, yoksa denge için kullanırken pilates tekniklerini işin içine karıştırmak doğru olmaz.

Oturup kalkma, bel egzersizleri ve genel antrenmanlarda kullanılır. Bacak, sırt ve mide kaslarınızı çalıştırıp güçlendirir. Egzersiz ve terapide yeni bir dönemi yansıtmaktadır,

Bu toplar son 30 yıldır kullanılmaktadır ve artık kullanılmadıkları alan kalmamıştır. Spor salonları fitness merkezleri okullar anaokulları fizik tedavi merkezleri hastaneler ofisler ve en önemlisi evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.

 

 

                                       


 Telesipariş:  0212 659 33 99

Bu sitede BuyCOMM E-Ticaret altyapısı kullanılmıştır.